آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس

کیم کارداشیان Kim Kardashian، هنرپیشه مشهور این روزهای دنیای غرب، در جدیدترین پست خود در اینستاگرام، تصویر جدیدی از کار خانم پت مک گراٍ، گریمور مشهور بین‌المللی را منتشر کرد که او را در هیبت جدید نشان می‌دهد.

سلفی بازترین هنرپیشه هالیوود، جدیدترین تصویر گریم خود را که توسط پت مک کراٍ، گریمور معروف بین‌المللی انجام گرفته است، منتشر کرد. کیم کارداشیان که اخیراً تصاویری از بارداری شش ماهه او برای تولد دومین فرزندش، خبر ساز شده است، سه هزارمین پست خود در صفحه شخصی در اینستاگرام را به انتشار تصاویر گریم جدید خود اختصاص داد. بسیاری، کیم کارداشیان را همانند پاریس هیلتون، خواننده و هنرپیشه معروف آمریکایی، یک سلبریتی غیر هنرمند می‌دانند که همتراز با همکاران و هم‌قطارانشان در دنیای موسیقی و سینما نیستند.

انتشار این تصاویر، با بیش از یک میلیون لایک طرفداران کیم کارداشیان در کم تر از یک ساعت مواجه شد که می‌تواند رکوردی در میزان لایک و کامنت مخاطبان صفحات شخصی سلبریتی ها در شبکه‌های اجتماعی باشد.

آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس

(جدیدترین تصویر از گریم کیم کارداشیان توسط گریمور مشهور مک گراٍث)


کیم کارداشیان در پست جدیدش که به مناسبت فعالیت با این گریمور مشهور منتشر شده است، نوشت: رویای کار با خانم Pat McGrath اکنون به واقعیت پیوست.

خانم مک گراٍث یک گریمور مشهور و همکار مراکز و برندهای معروف آرایشی همچون: P&G Beauty، COVERGIRL، Dolce & Gabbana و ماکس فاکتور معروف هست که برای خانم‌های معتاد به آرایش و لوازم آرایشی جدید و روز دنیا، نام های شناخته شده ای می‌باشد.

خانم مک گراث نیز ساعاتی قبل از انتشار تصاویر گریم کیم کارداشیان بر روی صفحه شخصی خود، تصاویر جدیدترین کار خود بر روی چهره کیم را منتشر کرد. این تصویر، با 10 هشتگ همراه شد که نشان دهنده اهمیت هشتگ گذاری برای نمایش بهتر و بیش تر تصاویر در فضای شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام می‌باشد.

آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس

(پست اخیر خانم مک گراٍث، گریمور کیم کارداشیان در اینستاگرام با 16 هشتگ!)


این هنرمند دنیای گریم، توانسته است از طریق فعالیت در فضای مجازی، تبلیغات گسترده ای برای کار و فعالیت‌های خود به ویژه در بخش سلبریتی ها، دست و پا کند.
آرایش جدید کیم کارداشیان +عکس

(صفحه شخصی پت مک گراث در اینستاگرام با 440 هزار مخاطب)


صفحه شخصی این گریمور معروف در اینستاگرام، بیش از 440 هزار مخاطب دارد که با تصاویر گوناگونی از گریم‌های سلبریتی های دنیای هنر و سینما نیز عجین شده است. وی در توضیح کار جدیدش بر روی چهره کیم کارداشیان نوشت: patmcgrathreal#PATxKIM
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه