آموزش تکنیک های طلایی لاک زدن

آموزش تکنیک های طلایی لاک زدنزمانیکه لاک می خرید باید توجه کنید که آن لاک حتما متناسب با پوست شما باشد و علاوه بر آن لاک زدن تکنیکی دارد که باید آن تکنیکها را رعایت کنید تا زیباترین ناخنها را داشته باشید. به منظور انتخاب رنگ لاک ناخن ، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. شما می توانید از رنگ پوست مچ خود به عنوان بهترین راهنما برای انتخاب رنگ ها استفاده نمایید.
اگر پوست شما زرد رنگ یا تن سبز دارد از رنگ های گرم استفاده کنید. اگر پوستتان رنگی مایل به آبی دارد از رنگ های سرد می توانید انتخاب نمایید.
سعی کنید رنگ لاک ناخن های انگشتان پا و دست خود را متفاوت انتخاب کنید تا با ایجاد تفاوت و تضاد  جلوه ی بیشتری داشته باشد. بهتر است رنگ لاک خود را با رنگ رژلب و رنگ لباس خود هماهنگ نکنید چون صورت زیبایی نخواهد داشت.
برای زدن لاک، ابتدا از یک لاک اولیه و یا پایه استفاده کنید که خیلی سریع خشک می شود. این لاک پایه را به شکل لایه ای بسیار نازک و یکنواخت بر روی ناخن خود بزنید تا در واقع، بستر مناسبی برای لاک فراهم سازید و اجازه دهید تا کاملا خشک گردد.
بخاطر داشته باشید که همیشه اول، پایین ناخن، بعد وسط و سپس طرفین ناخن را لاک بزنید. برای زیباتر شدن لاک قسمت باریکی را در طرفین خالی بگذارید.
برای زیبا سازی و حفاظت از ناخن ها لاک اصلی را به عنوان پوشش خارجی بر روی ناخن خود بزنید.زمانی که لاک اصلی را زدید اجازه دهید کاملا خشک گردد. بعد از خشک شدن لاک اصلی چند لحظه ای ناخن های خود را در آب سرد قرار دهید تا لاک کاملا سفت گردد
.

تهیه و گردآوری : گروه آموزش آرایش پرداد / منبع : مه شو

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه