دست اندرکاران تلویزیون باید تحت تعقیب قرار گیرند

مقصر اصلی در این هجمه، مجری و دست اندرکاران تلویزیون هستند که باید تحت تعقیب قرار گیرند. / وی افزود: با گذشت 32 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز شاهد تهاجم دشمنان و خودی ها به عمود خیمه ی انقلاب یعنی ولایت فقیه هستیم. / در فتنه ی 88 که بسیاری از مدعیان نزدیکی با ولایت و رهبری، با دشمنان همدم و هم آوا شدند، این شما مردم بصیر و ولایت پذیر بودید که انقلاب را پاسداری و رهبری را حمایت نمودید.

حجت الاسلام سعیدی از اساتید حوزه ی علمیه قم، خواستار محاکمه ی عاملین هجمه به ولایت در برنامه ی سیمای جمهوری اسلامی در پارک ملت، شد.

سرویس سیاسی جوان ایرانی؛ فتحی زاهد: حجت الاسلام سعیدی شامگاه پنج شنبه در آئین گرامیداشت شهدای شهر زنگی آباد کرمان در مصلای ابوالفضل(ع)، افزود: مقصر اصلی در این هجمه، مجری و دست اندرکاران تلویزیون هستند که باید تحت تعقیب قرار گیرند.

فرزند آیت الله شهید سعیدی، با اشاره به توصیه ی شهدا در خصوص حمایت از رهبری و ولایت فقیه، خاطر نشان کرد: در نهضت کربلا و انقلاب اسلامی ایران، سفارش شهدا، همواره فداکاری و جان نثاری در راه ولایت و رهبری بوده است.
وی افزود: با گذشت 32 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز شاهد تهاجم دشمنان و خودی ها به عمود خیمه ی انقلاب یعنی ولایت فقیه هستیم.

استاد حوزه ی علمیه اضافه کرد: در فتنه ی 88 که بسیاری از مدعیان نزدیکی با ولایت و رهبری، با دشمنان همدم و هم آوا شدند، این شما مردم بصیر و ولایت پذیر بودید که انقلاب را پاسداری و رهبری را حمایت نمودید.
وی گفت: من اعتراف می کنم که شما مردم راه شهدا را به درستی ادامه دادید و انشاالله نزد شهدا رو سفید هستید چرا که ولایت در دین ما حرف اول را می زند.

حجت الاسلام سعیدی افزود: سردمداران کفر، امریکا و دشمنان، هر گاه می خواهند به اسلام و نظام اسلامی هجمه کنند، به ولایت به عنوان عمود خیمه ی انقلاب حمله می کنند چرا که ولایت مانع از جمع شدن اسلام با کفر است.
وی تصریح کرد: عظمت ایران اسلامی و ثمره ی خون شهدا موجب نهضت بیداری اسلامی در منطقه و عجز و ناتوانی امریکا گردید.

حجت الاسلام سعیدی افزود: خون شهدا، ایران اسلامی را عزت بخشید و بینی ابر قدرت ها را به خاک مالید و به فرموده ی رهبر معظم انقلاب، ما امروز در شرایط بدر و خیبر هستیم.

وی در ادامه گفت: هنر ولایت این است که انسان را به خدا می رساند و فلسفه ی سیاسی شیعه می گوید باید در راس حکومت، مجریان قانون الهی حاکم باشند.

به کاندیداهایی رای دهید که به اصل ولایت فقیه معتقد باشند

استاد حوزه ی علمیه ی قم اضافه کرد: در انتخابات پایانی سال، رهنمودهای رهبری را آویزه ی گوش خود قرار دهید و ببینید کدام کاندیداها به اصل ولایت فقیه معتقدند، به آن ها رای دهید تا در دنیا و آخرت روسفید باشید.
وی گفت: هوشیار و بصیر باشید و به دغل بازانی که از فیلتر شورای نگهبان عبور می کنند، رای ندهید چرا که بصیرت شما، انقلاب را از ورطه ها رهانیده و به پیش برده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه