سلفی‌های لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی

لیدی گاگای معروف یا دقیق ترش "استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا” خواننده مشهور موسیقی پاپ آمریکا، امروزه به مدد فناوری اطلاعات و شبکه‌های اجتماعی اینترنت، سبک زندگی دیجیتالی خود را با فلاش دوربین و در قاب سلفی‌های عجیب و غریب، در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. سرویس چهره‌های برترین‌ها امروز، نگاهی دارد به سلفی‌های لیدی گاگا.
گشتی در دنیای سلفی های لیدی گاگا

(سلفی لیدی گاگا با یکی از طرفداران خیابانی و موهای پریشان بلوند!)


لیدی گاگا همانند کیم کارداشیان، ملکه سلفی بازهای جهان!، علاقه زیادی به سلفی گرفتن در رختخواب و بدون آرایش دارد. البته وی، بر خلاف تیلور سویفت و باراک اوباما، که علاقه زیادی به شکلک درآوردن روبروی قاب سلفی دارند، سلفی‌های بدون شکلک را دوست دارد اما همواره با تعجب به دوربین زول می زند! یکی از علایق این خواننده جنجالی و پر حاشیه پاپ، سلفی گرفتن در خودرو و در رختخواب هست، آن هم زمانی که عروسک‌ها یا سگ خود را در بغل دارد!

چه کسی میتونه لباس گوشت بپوشه یا با تابوت وارد فرش قرمز بشه یا کلیپ‌هایی درست کند که تا به امروز به فکر هیچکس نرسیده است. یکی از رمزهای موفقیت لیدی گاگا، در خلاقیت و نوآوری خود و مشاورانش هست. این دلیل هست که سبب می‌شود که وقتی گاگا کلیپ یا کار جدیدی دارد، همه می‌خواهند بدانند چه کار خلاقی ارائه می‌شود و متفاوت بودن کارهایش با دیگران آن چنان زیاد هست که برای فعالان مد و تبلیغات جالب و جذاب به نظر می‌رسد. همین امر، سبب می‌شود تا ایشان، جوایزی چون «بهترین آلبوم بین‌المللی»، «بهترین خواننده در سطح بین‌المللی» و «بهترین نوآوری در اجرا در سطح بین‌المللی» کسب کند.

گشتی در دنیای سلفی های لیدی گاگا

(لباسی از گوشت حیوانات با گردن بند و دستبندی نقره برند کارتیه)


سبک آرایش خاص و اجراهای عجیب لیدی گاگا که بعضی وقت‌ها، لباس او با پوششی از گوشت حیوانات! نیز همراه می‌شود، سبب موفقیت کسب و کار ایشان در دنیای موسیقی پاپ شده است که بارها، چهره او را بر روی جلد نشریات معروف غربی منعکس کرد.
سلفی های لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی

(تصویر لیدی گاگا بر روی جلد مجلات معروف سبک زندگی)


صفحه شخصی لیدی گاگا در اینستاگرام بیش از 10 میلیون فالوور دارد و بیش از 1480 پست ایشان در این صفحه دراختیار جامعه مخاطبانش قرار داده است. صفحه وی را در نشانی https://instagram.com/ladygaga دنبال کنید.
گشتی در دنیای سلفی های لیدی گاگا

(تصویری جدید از صفحه شخصی لیدی گاگا در اینستاگرا��)


به هر حال، لیدی گاگا، سبک و استایل عجیب و غریبی در سلفی گرفتن دارد که بخشی از دنیای وی را در قاب 24 سلفی زیر، مرور می‌کنیم.

گشتی در دنیای سلفی های لیدی گاگا

( لیدی گاگا و ادل. دو خواننده از یک نسل)


ٔ تایم، لیدی گاگا را یکی از ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار سال ۲۰۱۰ ذکر کرده است. ٔ فوربس لیدی گاگا را یازدهمین زن قدرتمند جهان در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد. این در حالی است که در سال ۲۰۱۰ رتبهٔ ۷ همین را در اختیار داشت. لیدی گاگا تحت تأثیر برخی از هنرمندان موسیقی راک همانند کویین و دیوید بویی و همچنین هنرمندان موسیقی پاپ و دنس پاپ همانند مدونا و مایکل جکسون قرار دارد. وی در فیس بوک و توییتر، پر طرفدارترین صفحات در شبکه‌های اجتماعی را به خود اختصاص داده است.

سرویس چهره‌های برترین‌ها، در روزهای آینده، درباره سبک زندگی و موفقیت‌های کسب و کار این چهره هنری، مطالب بیش تری ارائه خواهد کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه