ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

سرویس چهره‌های پرتال برترین‌ها تلاش کرده است تا در چند ماه اخیر، دنیای سلبریتی های دنیای روزگار ما را از قاب تصاویر سلفی مورد بحث و بررسی قرار دهد. اگر خواننده همیشگی این سرویس باشید، سلفی‌های مدونا، اوباما، کیم کارداشیان، ولادیمیر پوتین، اردوغان و آنجلینا جولی و براد پیت، معرفی شد که با استقبال مخاطبان عزیز قرار گرفت. امروز، به سلفی‌های یکی از شخصیت‌های مشهور دنیای ورزش می‌پردازیم. البته ورزش زنان. ماریا شاراپووا، یکی از سلبریتی های امروز جهان هست که از طریق ورزش و موفقیت‌های ورزشی و چهره جذاب و استایل فشنی خود، توانسته یک چهره مشهور شود. شاراپووا، ورزشکار مشهوری هست که امروزه، سفیر تبلیغاتی خودروی پورشه آلمان می‌باشد و در دنیای ورزش، یک تنیسور سلفی باز هست که مخاطبان بسیاری هم دارد. با ما همراه باشید با دنیای سلفی‌های ماریا شاراپووا.
ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز


ماریا شاراپووا در دنیای مد و تبلیغات نیز، یک چهره مشهور هست که قراردادهای بسیاری با برندهای مشهور دارد. پورشه و نایک، از جمله اسپانسرهای فعالیت‌های بازاریابی و ورزشی خانم خاص دنیای تنیس زنان می‌باشد. ماریا شاراپووا از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر https://twitter.com/mariasharapova با مخاطبان خود در سراسر جهان در ارتباط هست. شاراپووا در سال‌های اخیر، فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است و توانسته به محبوبیت و کسب و کار تبلیغاتی خود بیافزاید. بیش از 608 هزار نفر مخاطب ایشان در اینستاگرام می‌باشند. بیش از 200 عکس حرفه ای از فعالیت‌های زندگی ایشان در چند سال اخیر ایشان در صفحه شخصی منتشر شده که جالب توجه هست. تصاویر منتشر شده بر روی صفحه شخصی ماریا در اینستاگرام، خیلی حرفه ای و روتوش شده هست و به نظر می‌رسد، ایشان برای مخاطبان و نشریاتی که از این تصاویر استفاده می‌کند، ارزش قائل هست!
ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

(صفحه رسمی اینستاگرام ماریا شاراپووا در اینستاگرام با 608 هزار مخاطب)


چند ماه پیش، تولد ایشان بود که وی، جشن تولد خود را با یک کیک ایرانی! جشن گرفت و تصویر اینستاگرامی آن، با استقبال گسترده مخاطبانش نیز مواجه شد. این هم سند!!
ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

(شاراپووا و کیک ایرانی برای جشن تولدش)

«اشتیاق برای کیک تولدم از حدود یک هفته پیش... قنادی ایرانی مورد علاقه‌ام»


انتشار عکس یک کیک ایرانی در اینستاگرام او، با استقبال گسترده ایرانیان عزیز فعال در اینستا مواجه شد. این هم سند!
ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

(تصویر کامنت های محبت آمیز هموطنان درباره کیک ایرانی خانم شاراپووا)


ماریا، یک شخصیت مشهور ورزشی هست که در دنیای تبلیغات، از اعتبار زیادی برخوردار هست. اخیراً، یک برند شکلات و آب نبات، با نام ایشان نیز عرضه شده است که چندی پیش در اینستا وی نیز بازتاب یافت. Sugarpova در ساحل منهتن آمریکا، به صورت رسمی با نام ایشان رونمایی شد ک�� به نظر خوشمزه و جالب به نظر می‌رسد. به قول ایشان، واقعاً: What a cute display!!! اگر دوست دارید درباره فروشنده اطلاعاتی کسب کنید به آدرس وی https://instagram.com/beehivemb مراجعه کنید!
ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

(رونمایی از شکلات‌هایی با برند شاراپووا)

ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

ماریا، علاقه زیادی به سفر کردن و گرفتن تصاویر نوستالژیک دارد. یکیش در زیر آمده است که ده‌ها هزار بار لایک شد.


ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز

ماریا شاراپووا، تنیسور سلفی باز


(سلفی‌های اینستاگرامی ماریا شاراپووا)


ماریا عادت دارد در سفرهای مختلفی که می‌رود، در محیط باز سلفی بگیرد که اخیراً در لندن نیز، چنین کاری بر روی زمین انجام داده است. پیک نیک و سلفی بازی، از علاقمندی های همیشگی خانم تنیسور هست.

ماریا شاراپووا (زادهٔ ۱۹ آوریل ۱۹۸۷) تنیس‌باز مشهور روس است که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۵ رتبهٔ اول بین تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد. پدر و مادر وی اهل گومل بلاروس هستند اما خود ماریا در شهر نیاگان در روسیه به دنیا آمده است. پدر ماریا او را در سن ۷ سالگی به آمریکا برد، اما مادرش به‌خاطر مشکل گرفتن روادید نتوانست آن‌ها را همراهی کند. ماریا از آن زمان در آمریکا زندگی می‌کند اما ملیت روسی خود را حفظ کرده است. شاراپووا بیشترین دستمزد را در بین زنان ورزشکار دریافت کرده است.

او همچنین در سال ۲۰۰۸ با کنار زدن رقبایی مثل ژوستین انه و آنا ایوانوویچ قهرمان اولین گرند اسلم سال یعنی مسابقات آزاد استرالیا شد. او جزو ده تنیس‌باز جهان است که توانسته هر ۴ گرند اسلم ویمبلدون ۲۰۰۴، آزاد امریکا ۲۰۰۶، آزاد استرالیا ۲۰۰۸ و آزاد فرانسه ۲۰۱۲ فتح کند همچنین او برای اولین بار درالمپیک ۲۰۱۲ شرکت کرد و برنده مدال نقره شد. او ۸ فینال گرند اسلم دارد که در ۴ فینال بازنده شده است و جزو ۳۰ تنیس‌باز برتر جهان در طول تاریخ است. ماریا شاراپووا کاری را انجام داد که تا قبل از او هیچ‌یک از بانوان ورزشکار شوروی سابق و یا روسیه موفق به انجام آن نشده بودند. او در صدر جدول رتبه‌بندی انجمن تنیس زنان جهان قرار گرفت.

در ۵۲ هفته رقابت‌های مختلف، او در بین شرکت‌کنندگان، بهترین نتیجه را کسب کرد. گفتنی است که ماریا پانزدهمین نفری است که موفق به تصاحب این عنوان در طول تاریخ ۳۰ سالهٔ حیات این انجمن شد.

شاراپووا یکی از اینستا بازترین ورزشکاران زن هست که در سال‌های اخیر به عنوان مدل و سفیر تبلیغاتی برندهای مختلف نیز فعالیت دارد. بزودی، تصاویر ماشین بازی‌های خانم شاراپووا در همین سرویس به اطلاع مخاطبان محترم خواهد رسید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه