دزد ها اغلب خانم ها را به عنوان یک هدف ساده تر از مردان ترجیح می دهند. از همه این ها گذشته آنها زن ها را جنس ضعیف میدانند! به نظر می آید بهترین راه حل این است که در قسمت های شلوغ تر شهر بمانید،

نکات مسافرت برای خانم ها

نکات مسافرت برای خانم ها

جلوگیری از دزدی
دزد ها اغلب خانم ها را به عنوان یک هدف ساده تر از مردان ترجیح می دهند. از همه این ها گذشته آنها زن ها را جنس ضعیف میدانند! به نظر می آید بهترین راه حل این است که در قسمت های شلوغ تر شهر بمانید، اما در این صورت مطمئنا قسمت های جالب و هیجان انگیز سفر را از دست خواهید داد.

یک چراغ قوه به همراه داشته باشید

بعد از تاریکی در خیابان های خالی و خلوت نروید، حتی اگر کسی همراه شماست.

مانند محلی های همان منطقه لباس بپوشید
به محض رسیدن نحوه لباس پوشیدن آنجا را فرا بگیرید (Dress Code) ، مثلا در امریکا دختر ها معمولا یک تی شرت می پوشند و در برخی کشور های اسلامی می توانید یک روسری بر سر کنید.

از جلب توجه مرد ها خود داری کنید
اگر جوان هستید و کمی ماجرا جو، ممکن است با پسر ها آشنا شوید، اما تا وقتی از آنها مطمئن نشدید به هیچ عنوان کسی را به هتل خود دعوت نکنید. و مطمئین باشید چیزی که شما فکر می کنید ممکن است با واقعیت کاملا متفاوت باشد!

یک حقه قدیمی !
می توانید یک حلقه ازدواج ارزان قیمت خریداری کنید و این طوری کمی خیالتان راحت تر باشد که با نگاه اول همه تصور می کنند که شما متاهل هستید. بعدا برای کسی که به او اطمینان دارید میتوانید توضیح دهید.

از درخشیدن جلوگیری کنید!
جواهراتی که جلب توجه میکنند همراه نداشته باشید، اگر یک دزد دستبند یا گردنبند شما را هدف بگیرد ممکن است در حین دزدی آسیب ببینید.

مراقب جمعیت باشید
برخی از دزد ها جاهای شلوغ را بیشتر ترجیح می دهند. در مکان هایی شبیه اتوبوس یا مترو هشیار باشید، یا در جشن های خیابانی ، دزد ها از این شرایط برای قاپیدن اشیاء شما استفاده می کنند. کمی پول در قسمتی از لباستان که قابل دزدی نیست نگه دارید، در این حالت اگر کیف پولتان را هم از دست بدهید بدون کمک نخواهید ماند.

اجازه دهید کیف برود!
اکثر افراد با تجربه می گویند که مقاومت نکنید! در صورتی که قربانی کیف قاپی شدید اجازه دهید کیفتان را ببرند و بلا فاصلا داد و فریاد کنید و کمک بخواهید. با این حرکت ممکن است که حتی دزد تصور کند که شما مسلح هستید و خیالتان راحت است که دزد نمی تواند فرار کند.

اگر مورد تجاوز قرار گرفتید.
این تقصیر شما نیست! یک جرم است که در همه دنیا اتفاق می افتد. فورا به هتل یا بیمارستان بروید، رفتن پیش پلیس در اولین قدم ممکن است بهترین گزینه نباشد البته بسته به مکان جغرافیایی شما دارد.

منبع: ileev.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه