چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (63)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را با عکس جالب نیوشا ضیغمی و گربه ایرانی اش شروع می‌کنیم. عکس نیوشا خانم بیشتر شبیه داستان های مصور های قدیمی است، با این روایت که: ابتدای داستان همه چیز خوب بود و نیوشا و پیشی خیلی با هم رفیق بودند، تا اینکه نیوشا پیشی را خر فرض می‌کند و برایش گوش می‌گذارد. پیشی شاکی می‌شود و درگیری لفظی بالا می‌گیرد. در عکس آخر هم نیوشا فعلاً در حال منت کشی است تا همه چیز مثل سابق شود!


چهره ها در شبکه های اجتماعی (63)

هانیه توسلی این عکس را در اینستاگرامش گذاشت و نوشت که سریال «ابله» در آستانه آمدن است و او مانند خانمِ در عکس استرس دارد و نگران است! البته گویا هانیه جان فقط خواسته تن الیزابت تیلور را در گور بلرزاند و قصد دیگری نداشته است!


نرگس محمدی و دوستان در جشن تولد دو سالگی سریال «معمای شاه». اینشاالله جشن فارغ التحصیلی و جشن عروسی اش!


فرهاد بالاخره از خلیج فارس و «حاشیه» اش دل کند و راهی سفر دور اروپا شد. این بنای تاریخی هم که نمی‌دانیم کجاست، تا بحال حداقل لوکیشن عکسِ 10 مورد از چهره هایمان بوده است. گویا دوستان تور لیدر مشترکی دارند!


کاوه سماک باشی، بازیگری که در دهه هشتاد چند فیلم بازی کرد و صرفاً بخاطر چهره فتوژنیک اش معروف شد و بلافاصله محو شد. البته اخیراً دوباره در چند سریال بازی کرده و به دنیای هنر بازگشته است. در اینجا هم سلفی آسانسوری گرفته است. کاوه جان یک مقدار خلاق باش و تقلیدِ محض نکن! "آسانسور گرام" که تکه کلام محسن افشانی است، "عاشقتونم رفقااا" هم امضای شهرام قائدی در پست هایش است! یک مقدار کپی رایت را رعایت کن عزیز دل!


این سلفی هم مربوط به کنسرت رضا یزدانی است که الیکا خانم یادشان رفته بود همان روز آپلود کنند و با چند روز تاخیر پست کردند.


عکس زیبای احسان خواجه امیری از آقا ارشان که مشخص است تازه از خواب بیدار شده است. عکسی که رکورد کامنت "قربان صدقه" را در اینستاگرام شکست!


هوتن قلعه نویی و امیرخان و خاطرات سفر آمریکا. یادش بخیر، چه روزگاری بود در کوچه باغ های نیویورک! جگرکی عمو جاناتان در سه راه منهتن! هی روزگار...


سیروان جان الآن دقیقاً دوستانی که بلیت تهیه کرده بودند باید چکار کنند؟ بهتر نبود درباره این موضوع توضیح میدادی؟ یا اینکه این دوستان به فکرِ تخلیه پاچه شان باشند؟! پاسخگو باشید لطفاً.


قبول. هم عکس خوب است، هم شعر فروغ در زیر عکس زیباست. مشکل ما فقط آن 4 شکلک پایین عکس است که نمیدانیم فلسفه شان دقیقا چیست؟!


سلفی پیام صادقیان و علی کریمی و دوتن از عزیزان که نظر می‌آید لیدر تیم هستند. علی ک��یمی هم که مانند تمامی سلفی هایش، معذب افتاده است. اصلاً علی آقا با سلفی احساس راحتی نمی‌کند. نمی‌دانیم چرا!


مریم امیرجلالی به تئاتر بهزاد محمدی رفته بود که این عکس یادگاری را با هم گرفتند. بهزاد محمدی هم که الآن نزدیک 10 سال است با یک تئاتر تکراری سر مردم را گرم کرده است و مخاطبان را از خنده روده بُر می‌کند! رفتاری که باید درباره آن تحقیقات جامع شود! مگر چقدر می‌شود با یک نمایش تکراری خندید؟؟؟ 10 سال؟؟؟!


حسین سلیمانی حوصله اش سر رفته بود، خواست یک مقدار از امیر تتلو فحش بشنود تا سر مخاطبان گرم شود و به اندازه کافی سوژه برای خندیدن باشد! زیر عکس هم توضیحاتی به یک زبان عجیب - که مطمئناً فارسی نیست - نوشته است!


آزاده صمدی در روز تولدش با این عکس به مردم یاد آوری کرد که به او تبریک بگویند. و مردم همیشه در صحنه هم طبق معمول او را بی پاسخ نگذاشتند.


عکس جالب مهدی سلطانی از دختر بانمک اش که آجیل خوری را به جای کلاه استفاده کرده است!


چهره ها در شبکه های اجتماعی (63)

این هم عکس جدید نیازِ دیرباز، دخترکِ کامبیز خان که در حال بازی کردن است.


مطمئناً تیارا صادقی رکورد دار بیشترین تعداد جشن تولد برای یک کودک 1 ساله در طول تاریخ را دارد! هر ماه آقا رضا و خانواده یک جشن مفصل برای تیارا خانم می‌گیرند. این عکس هم مربوط به تولد 11 ماهگی تیارا است. در زیر عکس هم طبق مهمول رضا صادقی جای دخترش صحبت کرده و ابراز خوشحالی کرده است که پدر و مادری به این خوبی دارد! متن را هم با عبارت «دنیاتون تیارا» به پایان رسانده است! رضا جان در اینکه تیارا عزیز دل پدر و مادر و هواداران است شکی نیست، ولی بهتر است بگذاری خود مخاطبان ابراز علاقه کنند!


سوال هفته! شما بگویید منظور روناک خانم یونسی از این عکس چیست؟


بهنوش طباطبایی، مهدی پاکدل دوستشان در جنگل. مشخص است که عکس مربوط به تابستان است، ولی بهنوش خانم صلاح دیده اند که در این روز های مثلاً زمستانی به اشتراک بگذارند.


این هم سلفی حین اسکیِ سیاوش خیرابی. بابا ورزشکار! ای اسکی باز! بابا خفن! ای رستوراندار! بابا سلفی بگیر در شرایط سخت! ای ساوه شمشکی!!


سام درخشانی و جرج کلونی، یه روز معمولی!


چهره ها در شبکه های اجتماعی (63)

جواد جان دل همه ما برایشان تنگ خواهد شد.


مهدی جان خوب شد روی عکس زدی تست گریم، وگرنه فکرمان جای دیگری میرفت! آفرین به هوش و نکته سنجی ات!


بیتا سحر خیر جز در کنار دریا با جای دیگری از طبیعت ارتباط برقرار نمی‌کند و همه عکس هایش در کنار دریا است. در همه عکس ها ژست و زاویه همین است فقط دریایش فرق می‌کند! یک جا خلیج فارس است، یک جا خزر، یک جا هم مدیترانه! انشالله عکس بعدی را در خلیج میشیگان بیاندازی تینا خانم!


گویا آنا نعمتی بالاخره حرف هایمان را شنید و دوربین را یک مقدار عقب تر برد.


چهره ها در شبکه های اجتماعی (63)

این پلنگ و گربه ای که ملاحظه می‌کنید، علی و عطا پسران سیدمهدی رحمتی هستند.


سحر خانم و پدر جان در حال تهیه لازانیا. جناب جوزانی پنیر را بصورت ورقه ای رویش بچینید بهتر می‌شود. اینطوری خوب از آب درنمی‌آید. از ما گفتن!


تاکیدی که مریم معصومی بر ابراز این موضوع دارد که خانه شان در میدان کاجِ سعادت آباد است، اوباما بر روی کاخ سفید ندارد! مریم جان بخدا همه مان فهمیدیم!


ارسلان قاسمی درباره کسانی که فصد دارند از لطف هواداران به او سو استفاده کنند ابراز نگرانی کرد. این بازیگر جوان در ادامه افزود که هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی مذکور ندارد و تمامی صفحات تقلبی هستند. لازم به ذکر است در سال های گذشته، آمارِ صفحات تقلبی ارسلان قاسمی در شبکه های اجتماعی روندی صعودی داشته است، درحالی که در کشور های غربی این آمار کاملاً نزولی بوده است.

شما را به دیدن ادامه این بخش خبری دعوت می‌کنم!


سلفی توری؟؟! هستی خانم سلفی های قبلی تان تـِترون بوده و ما نمی‌دانستیم؟!

ترجمه هلپیانه را هم به شما دوستان واگذار میکنم!


بهاره افشاری در کنار مجسمه نیمه کاره ای که شبیه قهرمان داستانِ کلبه عمو تُم است!


عکس جدید حدیث میرامینی. خدا پدر طراح این کلاه ها را بیامرزد!.. یا نیامرزد؟!


عکس آتلیه ای آزاده خانم زارعی.


تینا آخوندتبار هم به آتلیه رفته بود.


سلفی محمدنوید نادرشاهی، بازیگر جوان و جویای نام سینما در کنار پانته آ بهرام.

"من حواسم نبود یکی دیگه بنداز!" جمله احتمالی پانته آ پس از ثبت این عکس!


دوستان هنرمند و فوتبالیست برای یک دیدار خیریه و دوستانه عازم کیش هستند. سهراب پاکزاد، پژمان بازغی، مهدی و هادی مهدوی کیا و امیرعلی دانایی.


کلامت درست علی جان. فقط خودت را خیلی ناراحت نکن که اصلاً اخم کردن بهت نمی آید! همان بغض کنی بهتر است!


خدا بد ندهد سپند جان. انشالله هرچه زودتر خوب شوی و مرخص شوی.


پژمان بازغی از آن جا پا شد و آمد دو ردیف جلوتر تا باقی دوستان را هم در سلفی اش پوشش دهد. سعید مظفری زاده، مهدی هاشمی نسب، رضا شاهرودی، خداداد عزیزی و سایر دوستان که در عکس قبلی ذکر شد. محسن افشانی هم در کابین خلبان مشغول راه رفتن روی اعصاب خلبان و کمک خلبان بود که با دیدن دوربین دست پژمان، در کسری از ثانیه خودش را به کادر رساند!


تینا پاکروان و تشکر شرقی سیدعلی صالحی.


عکسی ترکیبی از کودکی های رضا گلزار که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود.


اشکان خطیبی در حال غرق شدن بود که دوستش این لحظع بدیع را شکار کرد. این آخرین عکس اوست و از عاقیت اشکان جان خبری در دسترس نیست!


محمد صالح علا بازیگر و مجری کهنه کار برنامه های فرهنگی تلویزیون و عکس متفاوت اش.


با تشکر ویژه از خواهران شریفی نیا، مخصوصاً مهراوه جان که توصیه های ما را آویزه گوششان کردند و روی به شلغم آوردند! فقط مهراوه خانم منظور ما شلغمِ خالی بود! با عسل؟!! تصورش هم آدم را یک جوری می‌کند!


عکسی زیبا از مدادِ پیمان معادی! وقتی پیمان فقط مداد را رنگی کرده حتماً تاکیدی بر آن داشته است که ما در جریان نیستیم!


زهرا عاملی با این عکس صرفاً خواست اعلام کند که شام نخودپلو و ماهیچه گوسفندی داشته اند. و البته جایزه «بدون شرح ترین» عکس را هم برنده شود که در هر دو مورد موفق بود!


دوستان از هواپیما پیاده شدند و به هتل رسیدند. پژمان جان همین روند گزارش های لحظه به لحظه را ادامه بده!


چهره ها در شبکه های اجتماعی (63)

و در پایان عکس زیبای علی دایی و دخترش نورا در حال بازی روی چمن ها.کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه